Логістика

ТОВ Вуд Палеттен Експрес Сервіс надає транспортно-експедиційні послуги з 2009 року. За цей час ми зарекомендували себе як професіонали своєї справи та як надійний бізнес-партнер.

Транспортна логістика – це система по організації доставки продукції, а саме: переміщення будь-яких матеріальних предметів або речовин з однієї точки в іншу за найбільш оптимальним маршрутом. Саме продумана логістика насамперед забезпечує управління процесами руху товару.

Наша компанія має власний автопарк і власну службу доставки. Ми надаємо послуги з доставки вантажу по Україні та країнах Європи цілий рік, без вихідних.

Ми гарантуємо доставку будь-яких обсягів продукції в будь-який пункт призначення. Незалежно від типу вантажу, що перевозиться,  Ви отримаєте його цілим та неушкодженим.

Ми допоможемо Вам оптимізувати маршрут перевезення і без ушкоджень, з мінімальними затратами доставити об’єкт до місця призначення. Заповніть бланк замовлення доставки або зв’яжіться з відділом логістики стосовно будь-яких питань, пов’язаних з доставкою.

 

карта доставки піддонів компанії WPES

[popup4phone_button_inline]