Палети EPAL / UIC

Європіддони 

Палети використовують для переміщення та зберігання найрізноманітніших товарів. Внаслідок швидкого зростання видів товарів і послуг сфера застосування європіддонів постійно розширюється. Це, в свою чергу, вимагає суворого контролю якості.палети EPAL EUR

Європейська асоціація піддонів EPAL – це міжнародна організація, що об’єднує виробників європіддонів марки EPAL. Діяльність цієї некомерційної організації спрямована на дотримання високих стандартів якості при виготовленні піддонів.

WPES (Вуд Палеттен Експрес Сервіс) є сертифікованим виробником піддонів, які відповідають стандарту UIC 435-2 та відмічені знаком якості EPAL. Саме цей знак якості на палетах нашої компанії гарантує повну безпеку використання. Технологія, за якою розроблені наші піддони, мінімізує можливість їх поломки при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні продукції.

Ми виготовляємо три типи EPAL піддонів: EPAL (1200 x 800 мм), EPAL 2 (1200 x 1000 мм) і EPAL 3 (1000 x 1200 мм). Наша компанія пропонує палети різних конфігурацій та конструкцій, в залежності від характеристик вантажу, способів його транспортування та зберігання. Крім цього, ми можемо виготовити піддони на замовлення, враховуючи побажання та використовуючи ескізи наших клієнтів.

Сертифікат EPAL гарантує, що клієнти отримають:

  • Піддони з деревини лише вищого сорту
  • Палети вантажопідйомністю до 2000 кг
  • Міцність та стійкість конструкції
  • Продукцію з тривалим терміном придатності
  • Впевненість в тому, що піддони виготовлені відповідно до стандарту якості, визнаного в усьому світі.
Категорія продукту EPAL / UIC
Позначення EUR 1
Норма виготовлення UIC 435-2
Розміри (ШxДxВ) 800 x 1200 x 144
Вага 25 кг
Динамічне навантаження 1500 кг
Використання Багаторазове
Під’їзд 4 сторони
Допустимий для контакту з продуктами харчування Так
Автоматичні системи завантаження Так

Ціна на європіддони у компанії ВПЕС Вас приємно здивує!

піддони EPAL / UIC

Наші ліцензії:

licence repairing 2017 WPES
[popup4phone_button_inline]