Піддони б/в

В умовах зростаючої конкуренції у світі бізнесу, де ріст цін і скорочення бюджету керують системою, компанії постійно шукають способи знизити витрати та оптимізувати логістику.

Одним з найбільш популярних способів знизити витрати є вибір на користь вживаних піддонів.

Компанія WPES пропонує вживані піддони вже протягом багатьох років. Ми маємо бездоганну репутацію в області ремонту та доставки вживаних піддонів.

Наші б/в палети – тільки вищого сорту, а свої функції вони виконують так само, як і нові.

Ми активно скуповуємо вживані піддони по всій Україні, відновлюємо їх робочий стан та доводимо до рівня практично нових палет. Насправді, продаж б/в піддонів тривалий час залишається однією з наших найбільш популярних пропозицій, оскільки являє собою відмінне співвідношення ціни та якості.

б/в піддон

Відремонтований б/в піддон

Види б/в піддонів

Ми пропонуємо такі види б/в піддонів:

  • 1 сорт (світлі)  EPAL
  • 1 сорт (світлі) MIX
  • 2 сорт (темні)

Європіддон 1-го сорту – це такий, що був у користуванні не більше одного-двох разів і за своїм зовнішнім виглядом ідентичний новому. Європіддони б/в широко використовуються для експорту товарів в будь-яку точку світу.

Європіддон 2-го сорту використовується для зберігання чи транспортування вантажу. Частина палет 2-го сорту проходять ремонт, під час якого відбувається заміна декількох деталей.

Ми використовуємо лише найкращі машини, запчастини та інструменти, щоб переобладнати вживані піддони. Після ремонту ми ретельно перевіряємо всі наші піддони вручну, щоб переконатись, що вся продукція відповідає стандартам, необхідним для безпечного функціонування.

Компанія W.P.E.S має склади в таких містах: Свалява (головний офіс та виробництво), Київ, Львів, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб придбати високоякісні вживані піддони. Покупка б/в піддонів знизить Ваші витрати та збереже навколишнє середовище.

W.P.E.S. - склад б/в піддонів

Склад б/в піддонів компанії WPES в м. Свалява

Палети б/в : - склад вживаних піддонів компанії WPES

Склад вживаних піддонів компанії WPES в м. Свалява

[popup4phone_button_inline]