Преміум дрова

Наша компанія пропонує преміум дрова для камінів, котлів, грилів, мангалів та відкритих вогнищ з доставкою по Україні та Європі.

Оскільки наше виробництво знаходиться в Карпатах, Ви можете бути впевнені в екологічності нашої продукції. Дрова колоті виготовляються лише з твердих порід деревини, є екологічно чистими і не містять смолистих речовин. Вся наша продукція – сертифікована.

дрова для камінів

Готові до використання дрова виробництва ВПЕС для камінів в упаковці 1х1х1м

Технологія виробництва наших дров складається з ретельного відбору деревини для подальшого використання. Ми працюємо лише зі здоровими деревами. Саме з таких дерев виходять якісні дрова, що мають однакову вологість, розмір та вагу. Дрова виробництва компанії WPES (Вуд Палеттен Експрес Сервіс) є високоефективними завдяки повільному згорянню. Такі дрова чудово підходять для приготування їжі, барбекю, а також для печей для піци. Крім цього, для піцерій в нас є спеціальна пропозиція – дрова без кори.

Ми пропонуємо дрова таких розмірів: 25 см, 33 см і 50 см.

Спосіб упаковування: 1мх1мх1м і 1мх1мх1,8м, 1мх1мх2м.

В нашому асортименті є як свіжоколоті дрова (породи бук), так і дрова, що пройшли камерну сушку,  вологістю до 22%. Саме попереднє висушування дров забезпечує належну якість їх горіння.

Компанія  WPES надає послуги доставки по всій Україні та Європі. Наші склади розташовані у найбільших містах України, щоб клієнтам було зручно співпрацювати з нами. Якщо Ви хочете купити дрова у Львові, завітайте на наш склад,  що знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 367 (Експоцентр). Для зручності наших клієнтів служба доставки компанії працює цілодобово, без вихідних, 24/7. А отже, ми доставляємо дрова в точно зазначені Вами час і місце.

Чому саме ми?

  • Сертифікована продукція
  • Гарантія якості
  • Всі дрова висушені на відкритому повітрі
  • Екологічно чисте безвідходне виробництво, низький рівень викидів і забруднення навколишнього середовища
  • Доставка в будь-який, зручний для Вас, час

Для того, щоб купити дрова, Ви можете зателефонувати нам чи замовити дзвінок. Ми з задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання.

 

склад дров

Склад упакованих, готових до використання дров найвищої якості – виробництво компанії ВПЕС (WPES) в Карпатах, м.Свалява

посортовані дрова в камері висушування

Камера висушування – виробнича потужність компанії ВПЕС (WPES) в Карпатах, м.Свалява

склад деревини

Склад деревини компанії Вуд Палеттен Експрес Сервіс в Карпатах, м.Свалява

маркована деревина

Компанія ВПЕС (WPES) використовує виключно екологічно чисту, легально заготовлену деревину з маркуванням UA ДАЛРУ

[popup4phone_button_inline]